לזכרם

1/06/2016
לזכרם
עו"ד עמרם בלום ז"ל
ועד הפועל והנהלת המרכז הרפואי התכנסו ב-26.6.16 לישיבת הוקרה לזכרו של עו"ד עמרם בלום, ששימש 30 שנה חבר ועד הפועל. באירוע שנערך במעמד בני משפחת בלום, ציינו כל הדוברים את פועלו רב השנים ותרומתו הייחודית לפיתוח המרכז הרפואי הרצוג.
שמאי קינן, יו"ר ועד הפועל, עמד על מקצועיותו, תבונתו וניסיונו הרב שהצעידו את המרכז הרפואי להישגים רבים. חברי ועד הפועל, פרופ' יעקב מנצ'ל ויצחק אגסי, ציינו את הישגיו של עו"ד בלום בתפקידיו במסגרת הממשלתית והציבורית בצד אישיותו הנעימה. ד"ר יחזקאל קן, מנכ"ל המרכז הרפואי, הדגיש את גישתו התכליתית והשקולה ותבונתו שתרמו לעמידת המרכז הרפואי באתגרי המאה ה-21. אורנה כהן, המשנכ"ל, עמדה על הליווי שהעניק עו"ד בלום בשעות קשות וברוכות של ביה"ח, באצילות ובמסירות, כאילו היה חלק מההנהלה הפעילה. בני המשפחה הודו במילים חמות על אירוע ההוקרה ולסיום הוענקה להם תעודת הוקרה לזכרו של עו"ד בלום.  יהי זכרו ברוך.
ד"ר ורה פדיו ז"ל 
המרכז הרפואי הרצוג נפרד בצער מד"ר ורה פדיו שעבדה 12 שנה באגף ההנשמה ונפטרה בטרם עת. ד"ר פדיו עלתה לארץ ב-1999 מאוקראינה, שם עבדה בתחום רפואת החירום ולאחר השתלמות בבי"ח שערי צדק התקבלה לעבודה במרכז הרפואי הרצוג.
בטקס שנערך לזכרה במאי האחרון במעמד בני משפחתה, עמדה ד"ר אסתר לי מרקוס, מנהלת אגף ההנשמה, על אישיותה המיוחדת ודרך עבודתה: "ד"ר פדיו הייתה קלינאית מצוינת בעלת לב וידי זהב שהשאירה חותם בכל הנוגע לחשיבות המסירות לחולה והברית בין עמיתים לעבודה. היא הייתה אהובה על כולם ומורשתה תהיה אות ומופת לציבור הרופאים". בני משפחתה הודו על היחס החם לה זכתה והשפה המשותפת שמצאה עם אנשי הצוות.    יהי זכרה ברוך.
עבור לתוכן העמוד