תרומות

המרכז הרפואי הרצוג הוא ארגון ללא מטרות רווח שאינו נהנה ממימון ממשלתי, ועם זאת, הוא אחד מבתי החולים הבודדים בישראל שתקציבו מאוזן. כל חברי הוועד המנהל של המרכז הם מתנדבים. 

תרומות נדרשות עבור השקעות ברכוש קבוע, שיפורים, הרחבות, ציוד מיוחד, מחקר, ופיתוח תכניות מיוחדות כדי לענות על הצרכים ההולכים וגדלים. ציוד רפואי חדש הוא תמיד צורך דחוף, ומחקרים רבים בתחומים כגון גנטיקה או מחלות כדוגמת אלצהיימר, פרקינסון וסכיזופרניה דורשים מימון. כל אלו נתמכים באמצעות ארגון ידידי המרכז הרפואי הרצוג בארץ ובחו”ל, קרנות ואנשים פרטיים.

המרכז הרפואי הרצוג מציע אפשרויות שונות של הקדשות ליקירים עבור מגוון רחב של פרויקטים. בכל מחלקה ישנם חדרי חולים זמינים להקדשה; כמו כן מוצעות תכניות הקדשה ותכניות נתינה לטווח ארוך, כולל קרנות עיזבון וקרנות הכנסה משותפות.

רשימת ציוד נדרש

המרכז הרפואי הרצוג רוכש באופן מתמיד ציוד עזר לרווחת החוליםמכיוון שהמרכז הרפואי אינו מקבל כל סיוע ממשלתי, אנו מממנים זאת באמצעות תרומות מידידינוהנכם מוזמנים לבחור מתוך רשימת הציוד שלהלן ולתרום לרווחת מאושפזינו.

לפרטים: מחלקת יח”צ 02-5316875

התנדבות בהרצוג

המרכז הרפואי הרצוג ישמח לקבל מתנדבים מישראל ומחו”ל. המתנדבים יכולים לתרום למרכז הרפואי במגוון דרכים:

  • סיוע לצוות הסיעודי במטלות היום-יומיות.
  • חברה למטופלים ללוות אותם, לשוחח עמם, לקרוא להם וכד’.
  • סיוע במחקר הנערך במרכז הרפואי הרצוג.
  • מתנדבים בעלי הכשרה פרא-רפואית יכולים לתרום מכישוריהם המקצועיים.

שימו לב!

המרכז הרפואי הרצוג קולט מתנדבים מעל גיל 18. כמו כן, נדרש ידע הולם בשפה העברית. למתנדבים מחו”ל, אנו ממליצים על תקופת התנדבות בת חודש לפחות בישראל.

אפשר גם להתנדב בחו”ל:
למרכז הרפואי הרצוג יש כמה אגודות ידידים ברחבי תבל, שיקלטו בשמחה כל יוזמה להתנדבות. אם ברצונך ללמוד כיצד תוכל לעזור לנו בעבודה חשובה זו, נא לציין זאת ואת מקום מגוריך בטופס ההתנדבות.

שאלון כניסה למתנדב/ת

מלא/י את הטופס 

פרטים אישים
פרטי התקשרות
השכלה